Menu - zamów online!

Concept Stu Mostów to wyjątkowe miejsce ulokowane tuż obok Browaru Stu Mostów przy ul. Długosza 2 we Wrocławiu. Znajdziecie u nas szeroki wybór piwa warzonego po sąsiedzku, jak i wiele puszek oraz butelek z topowych browarów zagranicznych.

Concept to także bistro i pracownia rzemieślników pod przewodnictwem szefa kuchni - Michała Czekajło. Korzystając z bliskości Browaru eksperymentujemy z surowcami wykorzystywanymi w procesie produkcji piwa rzemieślniczego, dzięki czemu nasza oferta jest naprawdę niepowtarzalna!

 

Oprócz piwa znajdziecie u nas świeże i chrupiące  pieczywo na zakwasie, precle piwne, przetwory, sezonowane mięso oraz szeroki wybór dań i przekąsek, dostępnych tak na miejscu jak i do zamówienia on-line..

Wszystkie nasze produkty i kulinarne dodatki wytwarzamy na miejscu, zgodnie z oryginalnymi, autorskimi przepisami. W naszej kuchni - w myśl idei Zero Waste - wykorzystujemy zarówno piwo jak i produkty będące surowcami wykorzystywanymi przy jego warzeniu (słód, chmiel), półprodukty (brzeczka) czy też odpady poprodukcyjne (młóto). Pozycje w menu wpisujące się w ideę Zero Waste oznaczyliśmy specjalnym znakiem.

Zapraszamy w tygodniu od 7:00 do 20:00, w soboty od 9:00 do 20:00, w niedziele od 9:00 do 16:00
(ostatnie zamówienia na kuchnię przyjmujemy na 30 minut przed zamknięciem) .

Uruchomiliśmy niedrogą i bezkontaktową dostawę, której koszty w zależności od odległości od #Długosza2 wynoszą: do 5 km: 5 PLN, a darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 100 PLN; 5-10 km: 10 PLN, a darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 150 PLN; 10-15 km: 15 PLN, a darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 200 PLN.

Zapraszamy do dzielenia się wyjątkowym smakiem i jakością naszych produktów! Pełny wybór piw z Browaru Stu Mostów, ale i innych polskich i zagranicznych topowych browarów znajdziecie na stronie www.piwnemosty.pl
 

Kontakt

Informujemy, iż Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Concept Stu Mostów Sp. Z O.O., adres e-mail concept@100mostow.pl
  1. Pana/Pani dane przetwarzane będą w odpowiedzi na Państwa zapytanie skierowane do Administratora danych.
  2. Pani/Pana dane zostaną udostępnione pracownikom i osobom upoważnionym przez Administratora jedynie w celu realizacji Państwa prośby o kontakt.
  3. Pani/Pana dane przechowywane będą do momentu zakończenia komunikacji zainicjowanej przez wypełnienie niniejszego formularza.
  4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych do innego administratora.
  5. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.
  6. Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza obszar UE ani do żadnych organizacji międzynarodowych.
  7. Pani/Pana dane nie będą podlegały profilowaniu ani automatycznemu podejmowaniu decyzji.
[missing "pl.cms_edit_mode_enter_text" translation]

Jana Długosza 2-4,
51-162 Wrocław

+48 531 786 116

Pon - Pt  07:00 - 19:30
Sob  09:00 - 19:30
Nd  09:00 - 15:30

concept@100mostow.pl